Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd
Dom

Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd

Im Online Czat teraz

Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd

1 2
Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
marki : Skłonny
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 1000000-2000000
Rok założenia : 2015
pc Export : 90% - 100%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół

Willing Measuring Tools Co. Ltd powstała w 2000 roku i jest jedną z pierwszych fabryk specjalizujących się w produkcji wszelkiego rodzaju precyzyjnych narzędzi pomiarowych.Po ponad 10 latach ciągłych innowacji i rozwoju fabryka stworzyła system całościowy o określonej skali produktywności.Jesteśmy na krajowym poziomie zaawansowanym, szczególnie pod względem zdolności do innowacji, siły technicznej i doświadczenia produkcyjnego itp.

Firma produkuje głównie wszelkiego rodzaju narzędzia pomiarowe, każdy produkt wytwarzany przez naszą firmę jest zgodny z wymaganiami odpowiednich branż w kraju.Nasza firma posiada również niezależne laboratoria i importuje wiele zaawansowanych urządzeń produkcyjnych.Dzięki dobremu modelowi zarządzania i zaawansowanemu systemowi produkcji jakość maszyn i czas dostawy zostały dobrze zagwarantowane.Dzięki temu marka firmy jest coraz częściej akceptowana przez klientów w kraju i za granicą.Wykonujemy również produkcję OEM dla wielu marek krajowych i zagranicznych.

Firma zawsze realizowała filozofię biznesową: „ta sama jakość, niższe ceny; ta sama cena, wyższa jakość” i zawsze traktuje zasadę „uczciwości, walki, ciężkiej pracy” jako cel rozwoju, a „satysfakcję klienta” jako nasz ostateczny cel.Jesteśmy gotowi iść naprzód razem ze wszystkimi przyjaciółmi.Serdecznie zapraszamy klientów krajowych i zagranicznych do odwiedzenia naszej firmy w celu uzyskania wskazówek.Wszyscy pracownicy Willing Measuring Tools Co., Ltd. serdecznie zapraszają do współpracy.

Szczegóły kontaktu
Cangzhou Famous International Trading Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Ada Yang

Tel: 86-18032726169

Faks: 86-317-2016816

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)